Vahendid

Bee-Bot ehk põrandal sibav programmeeritav mesilane.

Robootikaring Nuti-Mik õpetab, kuidas põrandamesilased liikuma panna ja programmeerida neid lahendama erinevaid ülesandeid. Mesilaste liikumise ala saame loominguliselt ise kujundada, vastavalt teemale ja ülesannetele, see teeb iga ülesande Bee-Bot`i seltsis ainulaadseks. Meie peame nende robotite eeliseks seda, et nende abil saab lihtsalt ja lapsesõbralikult tutvuda lastele roboti programmeerimist ja juhtimist ning arendada nende mõtlemist erinevate ülesannete lahendamisel. Robootikaring Nuti-Mik omab piisavalt mesilasi individuaalseteks ülesanneteks kui ka rühmatööks kuni 20 osalejale.

Ozobot on pisike programmeeritav robot, mis on varustatud kahe mootori, 5 sensori ja mitmevärviliste LED tuledega.

Nuti-Mik teab ja õpetab, kuidas Ozobot`i värvitriipkoodide abil programmeerida nii, et robot sõidab mööda joont, muutes oma värvi ja kiirust ning liikumisstiili. Meie peame nende robotite eeliseks seda, et Ozobot meelitab lapsi arendama oma käelist tegevust ja täpsust ning aitab mõista põhjuse ja tagajärje seost. Robootikaring Nuti-Mik omab piisavalt Ozobot roboteid individuaalseteks ülesanneteks kui ka rühmatööks kuni 20 osalejale.

LEGO WeDo Education

Aga kuidas nakatada end mõne hea viirusega, täpsemalt nutipisikuga? Silver ja mina teame, selleks on vaja minna robootikaringi ja panna end proovile väikse robotiehitajana just LEGO WeDo Education lahendusi kasutades ning usu, see arendab positiivset nutipisikut ja insenerimõtlemist. Nuti-Mik on lisanud igale LEGO WeDo Education komplektile ka Lenovo tahvelarvuti, et väikestel ja suurtel tehnikahuvilistel oleks mugavam oma roboteid arendada ja programmeerida.